Tel. 691 544 923

Tapicer

Grzegorz Leonarczyk

Tapicer z tradycjami

Renowacją mebli zajmuję się od 30 lat. Pierwsze szlify mojej działalności zdobywałem u mojego ojca Mieczysława Leonarczyka, który na swoim fachu znał się jak mało kto. Do tej pory, pomimo, że ma już 83 lata, prowadzi swój Zakład Tapicerski w Grodzisku Mazowieckim. On swoją wiedzę tapicerską zdobywał w latach powojennych u swojego wuja -największego warszawskiego tapicera Klemensa Rutkowskiego, który swój zakład prowadził przy ulicy Marszałkowskiej. Można powiedzieć, że” krew tapicera”  płynie w moich żyłach, a mój fach odziedziczyłem z pokolenia na pokolenie.

 

Po przeprowadzce do Opola postanowiłem założyć swój zakład w miejscowości, w której budowałem dom – w Sławicach. Zakład Tapicerski prowadzę od 1992 roku. Mam wielu stałych, zadowolonych klientów. Swą pracę wykonuję solidnie i terminowo. Wykonywanie tej pracy sprawia mi ogromną satysfakcję.

   W wolnych chwilach zajmuję się wędkarstwem. Ta pasja zrodziła myśl założenia sklepu z akcesoriami wędkarskimi. Łącząc hobby z pracą zawodową mogę podzielić się swoim doświadczeniem doradzając klientom.

Grzegorz Leonarczyk